Zde se nacházíte: / O obchodu

O obchodu

Eshop www.kvalitnidily.cz byl založen v roce 2011, i když první myšlenky a práce na jeho realizaci započaly již v roce 2010. Účelem je přinést na trh výběr náhradních dílů od osvědčených výrobců, a to za příznivé ceny. Nenajdete zde pochybné výrobky podivných značek, mnohdy jen obchodních, které ve skutečnosti slučují řadu produktů nejisté kvality od různých dodavatelů. Nenajdete zde ani díly dodávané na náš trh pochybnými společnostmi, a to ani v případě že tyto díly prezentují jako produkty známých značek. Nabídka eshopu Kvalitní díly.cz se sestává především z produktů německých, italských, norských, finských a českých firem.

Několikaletá novinářská praxe například v časopisu Svět motorů mi pomohla nahlédnout pod pokličku obchodu s náhradními díly, ale i do zákulisí autoopravárenství. Díky tomu vím, že existuje řada výrobků vyvolávajících dojem kvality, ale ve skutečnosti mají výrazně kratší životnost než jen o málo dražší díly. Avšak i mezi nejlevnějšími součástkami existují světlé výjimky, představující dobrou investici.

Právě zde vznikla myšlenka na založení těchto stránek, nabízejících kvalitní díly za co nejlepší možnou cenu. Svou úlohu sehrál i fakt, že mnoho motoristů jezdí na servis s díly, které zakoupí jinde a nechají si je pouze namontovat. Mají pak perfektní přehled o tom, kolik zaplatí za součástky a kolik za práci. Navíc vědí, s čím jezdí. Některé nepoctivé servisy totiž místo avizovaného značkového dílu zákazníkovi namontují laciný kšunt, a rozdíl v ceně jim jde do kapsy. Právě tím, že si motorista přinese svůj díl, lze podobnému nepoctivému jednání předejít.


Milan Jirouš, provozovatel obchodu www.kvalitnidily.cz
IČO: 66849284