Podrobné údaje o zboží

Pro-long OIL plus

Kód: 00001
Pro-long OIL plus
Přísada nejen do motorového oleje

Žádné hodnocení.
Výrobce: Pro-long
849 Kč
(Hmotnost: 0.5 kg)
Pro-long OIL plus
Pro-long OIL plus, balení 0,5 litru. Výborná ochrana proti opotřebení a korozi. Maže, čistí, příznivě ovlivňuje kompresi a výkon. Snižuje spotřebu oleje a pohonných hmot, hlučnost motoru, teplotu a výrazně usnadňuje studené starty při nízkých teplotách. Působí dlouhodobě, umožňuje nouzové dojetí po ztrátě olejové náplně nebo chladící kapaliny (dle konstrukce motoru).

Použití: Pro motory sportovních, osobních a nákladních vozů. Nově po záběhu i starší, čtyřdobé i dvoudobé, benzinové i dieselové se vstřikováním nebo turbodmychadly (vůči katalyzátoru je neutrální). Možno i pro lodní motory, hydromotory, ručně řazené převodovky, diferenciály atd.

Způsob použití: 10 % olejové náplně nahraďte přísadou Pro-long OIL plus, ideálně při výměně oleje. Doporučená maximální dávka je 15 %. Přísadu lze aplikovat i v průběhu první poloviny životnosti olejové náplně. Přípravek nemusí být přidáván s každou výměnou oleje - účinek je dlouhodobý. Pro další oživení postačí udržovací dávka 2-3 % OIL plus.

Důležité upozornění: Při první aplikaci důrazně doporučujeme po ujetí 3000-4000 km vyměnit olejový filtr (dochází k pozvolné dekarbonizaci motoru a uvolněné úsady zachytává právě filtr). Obsah balení 500 ml je určen pro ošetření 5 litrů oleje.

Pro-long OIL plus vyrábí společnost Pro-long se sídlem v norském městě Stavanger.

Proč se vyrábí? Nynější komerční motorové oleje jsou na rozdíl od produktů předchozích let výrazně kvalitnější, avšak mají své hranice účinnosti. V dnešní době, kdy jsou na motory a stroje kladeny stále větší nároky, tak často dochází k vysokému opotřebení a následným poruchám, které dokáže PRO-LONG eliminovat díky třecí vrstvičce, jíž vytváří. Ta dokáže odolat až 4x většímu tlaku. Při studených startech plně nahradí absenci oleje. Studené starty při užití komerčních maziv způsobují až 80 % celkového opotřebení třecích ploch motoru.
Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod vámi zadanou částku.

Prosím, opište kód:
Napište recenzi
Pro napsání recenze musíte být přihlášen.
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
Aktuální zboží Pro-long OIL plus Pro-long OIL plus
Hmotnost: 0.5 kg  
Přísada nejen do motorového oleje
849 Kč