Podrobné údaje o zboží

Pro-long DIESEL plus (do nafty)

Kód: 00003
Pro-long DIESEL plus (do nafty)
Celoroční přísada do motorové nafty

Žádné hodnocení.
Výrobce: Pro-long
584 Kč
(Hmotnost: 0.5 kg)
Pro-long DIESEL plus (do nafty)
Pro-long DIESEL plus, balení 0,5 litru. Jde o koncentrovanou multifunkční vysoce účinnou přísadu do motorové nafty, která vlivem patentovaného molekulárního pochodu čistí a maže nejen palivovou soustavu, ale i horní (spalovací) část vznětových motorů. Vytvoří velmi kvalitní kluzné podmínky všem třecím částem vstřikovací soustavy včetně hlavy válců. Při prvním použití vyčistí (rozpustí) nežádoucí karbonové usazeniny. Velice snadno si poradí s největším nepřítelem vstřikovací soustavy - vodou. Narušuje povrchové napětí kapiček vody a dovolí jim snadno proniknout do spalovacího prostoru. Tím zamezuje mechanickému poškození ventilků vstřikovacího čerpadla a dosedacích plošek vstřiků.

Vlastnosti: Snižuje hlučnost, zlepšuje spalování i pružnost a sílu motoru. Snižuje spotřebu a stojí za delší životností součástí motoru a jeho klidnějším během.

Použití: Nové i staré vznětové motory osobních i nákladních vozů, lokomotivy, lodě, stavební a zemědělské stroje.

Způsob použití: Při prvním použití, kdy dochází k procesu čištění je nutno dodržet poměr 1:1000 tj. na 50 litrů pohonných hmot 50 ml přísady. Při dalším použití se dávka snižuje o polovinu a to na poměr 1:2000 tj. na 50 litrů pohonných hmot 25 ml přísady.

Aplikace: Nejlépe vstříknout (nalít) odměřené množství přísady do hrdla nádrže a poté dotankovat. Obsah balení 500 ml je určen pro ošetření až 1000 litrů pohonných hmot.

Pro-long DIESEL plus vyrábí společnost Pro-long se sídlem v norském městě Stavanger.
Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod vámi zadanou částku.

Prosím, opište kód:
Napište recenzi
Pro napsání recenze musíte být přihlášen.
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
Aktuální zboží Pro-long DIESEL plus (do nafty) Pro-long DIESEL plus (do nafty)
Hmotnost: 0.5 kg  
Celoroční přísada do motorové nafty
584 Kč