Podrobné údaje o zboží

Pro-long PETROL plus (do benzinu)

Kód: 00007
Pro-long PETROL plus (do benzinu)
Celoroční přísada do benzinu

Žádné hodnocení.
Výrobce: Pro-long
584 Kč
(Hmotnost: 0.5 kg)
Pro-long PETROL plus (do benzinu)
Pro-long PETROL plus, balení 0,5 litru. Jde o koncentrovanou vysoce účinnou přísadu do všech typů benzinů. Po spálení netvoří popelnatý zbytek a neškodí katalyzátoru. PETROL plus vlivem patentovaného molekulárního pochodu vytvoří velmi kvalitní kluzné podmínky všem pohyblivým třecím částem palivové a spalovací soustavy. Čistí a udržuje v čistotě palivovou soustavu od lakových usazenin. Rozpouští karbonové usazeniny ve spalovacím prostoru. Má vynikající ochranné vlastnosti proti korozi ve spojení s olovnatými i bezolovnatými benziny. Brání tvorbě vodního kondenzátu a zamrzání paliva, stabilizuje oktanové číslo paliva.

Vlastnosti: Zvyšuje výkon a snižuje spotřebu, zlepšuje spalování. Stojí za snížením hlučnosti, delší životností, čistotou součástí, lepší pružností a klidnějším během motoru.

Použití: Nové i starší dvoudobé i čtyřdobé zážehové motory s katalyzátorem, vstřikováním, karburátorem nebo turbodmychadlem. Automobily závodní, osobní, nákladní, motocykly, sekačky, motorové pily atd.

Způsob použití: Při prvním použití, kdy dochází k procesu čištění, je nutno dodržet poměr 1:1000 tj. na 50 litrů pohonných hmot 50 ml přísady. Při dalším použití se dávka snižuje o polovinu a to na poměr 1:2000 tj. na 50 litrů pohonných hmot 25 ml přísady.

Aplikace: Nejlépe vstříknout (nalít) odměřené množství přísady do hrdla nádrže a poté dotankovat. Obsah balení 500 ml je určen pro ošetření až 1000 litrů pohonných hmot.

Pro-long PETROL plus vyrábí společnost Pro-long se sídlem v norském městě Stavanger.
Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod vámi zadanou částku.

Prosím, opište kód:
Napište recenzi
Pro napsání recenze musíte být přihlášen.
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
Aktuální zboží Pro-long PETROL plus (do benzinu) Pro-long PETROL plus (do benzinu)
Hmotnost: 0.5 kg  
Celoroční přísada do benzinu
584 Kč